Купить крафт пакеты оптом с нанесением логотипа. ПБС-Украина
65058 Одесса
(094) 946 82 55 (0482) 33 01 34
	

Крафт пакети

Крафт-пакети - стильна упаковка, для виробництва якої використовується стовідсоткове натуральна сировина, що робить її абсолютно безпечною для навколишнього середовища. Пакети з крафтового паперу використовують для упаковки і транспортування товару. Міцний крафт-пакет з нанесеним логотипом стає ненав'язливою, але при цьому ефективною та недорогою рекламою. Компанія "ПБС-Україна" пропонує крафт пакети з паперу бурого і білого кольору, з крученими ручками.

Де вигідно і швидко купити крафт пакети оптом?

 

Друк на пакетах — найпопулярніший, недорогий і ненав'язливий спосіб реклами, яким користуються відомі бренди. У компанії «ПБС Україна» ви можете купити крафт пакети оптом, і за бажанням замовити попередньо друк логотипу вашої компанії, інший напис або малюнок.

Перехід на крафтові пакети став радісною новиною не тільки для замовників (крафт продукція коштує дуже дешево), а й захисників навколишнього середовища. 

 • Крафт-папір зручний в роботі. 

 • Зображення виглядає презентабельним.

 • Робота з матеріалом не є небезпечною для людини.

Крафт пакеты купитьПопит на крафт — декілька відомих фактів

 

Крафт-папір — успішний конкурент поліетилену. І ми говоримо не тільки про якість, а й про зовнішній вигляд. Покупці сприймають їх доброзичливо, особливо коли саме такі пакети використовують для упаковки продуктів. Магазини і продовольчі супермаркети, кафе і ресторани, модні бутики одягу, яким важлива думка клієнтів, віддають перевагу саме крафт-пакетам.

Вони зберігають предмети і продукти в належному вигляді, не фарбують їх і захищають від псування. До того ж продукти харчування, запаковані в крафт-папір, не вбирають сторонніх хімічних запахів.

Крафт-пакет — найкращий варіант упаковки подарункових наборів. Цим вміло користуються салони і магазини, які до свят готують подарунки для покупців і завдяки крафт-пакетам роблять їх ще більш привабливими.

Їжа на винос в паперовому пакеті? Краща турбота про клієнтів! Гамбургери, ланч-бокси, суші — все це добре поміщається в пакет, не мнеться і доставляється в належному стані.

 

Чому «за» пакети з крафт-паперу?

 • 100% екологічно чистий матеріал;

 • Повна утилізація продукту;

 • Міцність;

 • Можна нанести текст і зображення;

 • Великий вибір розмірів пакета;

 • Мала вага упаковки;

 • Низька ціна.

 • Можливість замовити від 100 екз.

 

Компанія ПБС-Україна пропонує крафт пакети купити оптом для вашого бізнесу з нанесенням зображення лого вашої компанї і без нього. Це робить пакет стильною упаковкою і мобільним способом реклами.

 

Два способи купити крафт пакети оптом:

 1. Придбати готову продукцію. На складі завжди в наявності готова продукція. Також у нас завжди є сировина для виробництва пакетів з логотипом Замовника.

 2. Замовити пакети за індивідуальними розмірами з нанесенням зображення. Ми можете самі запропонувати зображення, яке потрібно нанести на продукт, вказавши потрібні розміри пакету.

 

Як придбати пакети крафт оптом?

Ми активно співпрацюємо з клієнтами з усієї України. Наша продукція робить рекламу не тільки вашому бізнесу, але і нашій компанії. Тому ми зацікавлені робити свою роботу ще краще. Завдяки сучасним кур'єрським службам доставляємо замовлення всією країною без дня затримки.

Готові обговорити замовлення? Чекаємо Ваших дзвінків!

 

Автор

Заказать звонок
Закрыть модальное окно
Спасибо за заявку