Брендовые подарочные пакеты оптом под заказ от компании ПБС-Украина
65058 Одесса
(094) 946 82 55 (0482) 33 01 34
	

Пакувальний папір

Пропонуємо великий вибір оригінальної упаковки, яка створить святковий настрій: крейдований папір, бурий крафт, тканину для упаковки - порадують якістю, оригінальними принтами і різноманітністю колірної гами. У торгові точки папір доставляється в фірмових коробках. У коробці - 100 трубочок по 10-15 дизайнів в коробці (асорті з крейдованому і крафт паперу). Дизайни можуть відрізнятися від представленого асортименту на сайті.

Подарункові паперові пакети — краще оформлення подарунка і сувеніра

 

Клієнти нашої компанії — люди з хорошим смаком і відчуттям стилю. Вони прекрасно розуміють необхідність купити подарункові паперові пакети, які стануть завершальним штрихом оформлення приємного сюрпризу або святкового презенту. Компанія «ПБС-Україна» виготовить на ваше замовлення пакети паперові подарункові потрібного розміру, декоративно оформлені і за доступними цінами.

 

Паперові подарункові пакети — ідеальне оформлення презенту

Цінність подарунка не вимірюється в грошовому еквіваленті, куди важливішого значення мають подаровані емоції. Всім нам дуже приємно отримувати подарунки, упаковані в красивий в пакет, який відповідає святковій тематиці. Коли будете оформляти подарунок, важливо дотримуватися гармонійного поєднання вмісту і упаковки. Якщо подарунок дуже дорогий, упаковка повинна бути відповідною, діткам сподобається барвистий пакет з яскравим малюнком, ну і лірична стилістика упаковки ідеально підійде для сувеніра з романтичного приводу.

 

Чому потрібно замовити друк паперових пакетів?бумажные подарочные пакеты

  • Це ефективний маркетинговий хід і ненав'язлива реклама вашого бізнесу;

  • В очах клієнтів ви будете виглядати більш солідно;

  • Приносити радість клієнтам — це важлива частина бізнесу.

  • Паперові пакети подарункові — візитна картка магазину.

 

Упаковка подарунка в спеціальний пакет — це більш ніж вдалий маркетинговий хід. Товар, упакований в нього, в очах клієнта виглядає більш привабливим. Він робить  покупку ще більш бажаною, а також захищає її від пошкоджень. У пакеті набагато зручніше транспортувати товар і зберігати його. Створені в нашій компанії пакети коштують дуже дешево, але вони однозначно підвищують престиж і популярність магазину.

 

Кому і коли потрібні пакети подарункові паперові?

- Без подарункового пакета не обходяться магазини сувенірної продукції, які крім самих товарів повинні виставити подарункові пакети як самостійну продукцію;

- Люди бізнесу, які періодично вручають подарунки / презенти своїм клієнтам і співробітникам.

 

Критерії до пакетів:

  • Різноманітність розмірів: упаковка повинна відповідати розміру подарунка;

  • Орієнтування на адресата: продаємо пакети дитячі, чоловічі, жіночі, святкові або універсальні;

  • Важливо підібрати правильні ручки. Мотузкова смужка зручна і міцна. Пакет можна легко нести в руках.

Дарувати подарунок в красивому і стильному пакеті — це солідно

 

Хороший паперовий пакет — це ефективний рекламний носій, який стає незамінним тоді, коли потрібно підкреслити особливе ставлення до клієнта і статус компанії. Звичайний паперовий пакет з нанесеним логотипом створить ефект солідності. Ця саме та іміджева деталь, яка створює особливе ставлення.

 

Не забуваємо про рекламу бренду

Поки пакет буде знаходиться у одержувача, перед ним завжди буде лого вашого бренду (компанії). Плюс цю інформацію побачить ще з десяток людей, які будуть проходити повз. Міцний, зручний і стильний пакет додасть вашому бренду позитивного ставлення.

 

Чому замовляють виготовлення пакетів в компанії «ПБС Україна»?

 

  1. Ручаємося за якісну продукцію. Ви можете не переживати про те, що обірветься ручка або розірветься бік. Пакети витримують до 12-кг.

  2. Виготовляємо пакети для будь-якого святкової події;

  3. Гарантуємо стильний і оригінальний принт кожного виробу, нанесення логотипу, розробку тиражу в кольорах фірмового стилю компанії.

 

Що потрібно знати про переваги нашої пропозиції?

В наявності великий асортимент готової продукції подарункових пакетів, які ви можете замовити вже прямо зараз.

Виробляємо подарункові пакети на замовлення.

Термін виготовлення тиражу буде залежати від кількості пакетів і складності дизайну. Але відразу говоримо, що ми не змусимо вас довго чекати.

Матеріали для виробництва паперових пакетів:

Ми використовуємо крейдований папір, картон, крафт-картон і крафт-папір, як найбільш екологічний продукт. Варіанти обробки: глянцева або матова ламінація, вибірковий УФ-лак, тиснення і т.д.

Щоб отримати більш детальну інформацію, зв'яжіться з менеджерами компанії за телефонами, що вказані у шапці сайту.

 

Автор

Заказать звонок
Закрыть модальное окно
Спасибо за заявку